PU010 Lepidlo na izolační desky 750 ml

Kód: 2849
Neohodnoceno
Značka: Illbruck
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Lepidlo na zateplovací materiály a další stavební izolace s nulovou expanzí, díky čemuž nedochází k odtlačování lepeného materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace

PU010 je ideální pro rychlou instalaci sádrokartonových desek, lepení izolačních desek na fasádu i střechu a akustických panelů v interiéru. Lepidlo PU010 má zcela minimalizovanou expanzi, výbornou strukturu, je odolné vůči zahnívání a působení vlhkosti. Lepidlo má výbornou přilnavost na beton, zdivo, kámen, omítku, dřevo, kovy a polystyren.

 

Popis

Jednokomponentní pěnové polyuretanové lepidlo.

Specifikace

Produktové benefity

 • neodtlačuje lepený materiál
 • zcela minimálně zatěžuje podklad svojí vahou
 • možno použít k vyplnění děr a nerovností pokladu
 • otevřený čas 10 minut
 • vytvrzení během 30 – 40 minut
 • plné zatížení lepidla možné za cca 2 hodiny

Použití

 • Podkladní plochy musí být únosné, čisté, odmaštěné, bez prachu a volných částic. Pokud je to nezbytné, navlhčete podklad, aby lepidlo lépe přilnulo. Dózu před upotřebením 20x silně protřepejte a našroubujte na pistoli. Poté na konec pistole nasaďte trubičku (součást balení pistole a zkraťte ji na cca 4 cm. Dózu při aplikování neustále držte ve svislé poloze dnem vzhůru. Vytvořte housenky po obvodu lepené desky a poté další housenku ve tvaru W dle obrázku na etiketě. Množství vytlačovaného materiálu ovládejte pomocí spouště na pistoli a regulačního šroubu. Desku maximálně do 10 minut po aplikaci přitiskněte k podkladu. Zabezpečení desky proti sklouznutí je nutné u první řady nebo v nadpraží oken pomocí fasádního zakládacího profilu apod.
   
 • Po aplikaci lepidla desku osaďte na místo určené a zlehka přitlačte. Finální přitlačení a korekce desky/desek do roviny by měla proběhnout po cca. 15 minutách od aplikace
  pěny na desku. Maximálně do 20 minut. Desku dříve nepřitlačujte a nekorigujte.

Technická data

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.8 kg