PATTEX - Bitumenový střešní tmel 280 ml černý

Kód: 2189
Neohodnoceno
Značka: Pattex
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Bitumenový střešní tmel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pattex Bitumenový střešní tmel je plasticko-elastická těsnící hmota na bázi polymerů a bitumenu, která obsahuje rozpouštědla. Produkt je určen pro lepení a opravy různých povrchů. Produkt je mimořádně vhodný pro opravy střech, drenážních prvků, komínů, atd. Těsnící hmotu je možno použít také při stavbě skleníků, pro utěsňování základů a pro jiné podzemní izolace.

 

Balení:

  •     Kartuše 280 ml

 

Oblasti použití:

Jde o tixotropní hmotu, která skvěle přilne k většině stavebních materiálů, jako jsou asfaltové lepenky, cihly, beton, olovo, zinek, dlaždice, izolační panely, některé plasty, atd.

 

Skladování:

Skladujte v originálním uzavřeném balení na suchém a chladném místě. Chraňte před teplotami nižšími než +5 °C a vyššími než +25 °C.

Tmel má vynikající přilnavost k většině materiálům. Je odolný vůči UV záření, trvalé vlhkosti a povrchovému tření a tlaku. Po vytvrzení zůstává produkt trvale elastický. Neobsahuje azbest, chrání proti korozi a vlhkosti a při správném použití je nehořlavý. Má vynikající izolační vlastnosti.

Návod k použití:

1. Spáry musí být čisté, suché a zbavené prachu a mastnoty.

2. Odřízněte vršek kartuše nad závitem a našroubujte trysku na kartuši. Špičku trysky je nutno seříznout podle šířky spáry/spoje.

3. Zasuňte kartuši do aplikační pistole.

4. Tmel nanášejte do spár rovnoměrně.

5. Vyhlaďte povrch silikonu dřívkem nebo vyhlazovací špachtlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, pěny, čističe
Hmotnost: 0.28 kg
Položka byla vyprodána…