Home Top menu O firmě

O firmě

Firma PACK SEA s.r.o. vznikla jako projekt firem DOMY D.N.E.S. s.r.o. a DNK system s.r.o. (nyní DMK system s.r.o.), a to díky zkušenostem a výrobním možnostem jmenovaných firem.

Obě firmy se zabývají dřevovýrobou a disponují dostatečnými výrobními prostory a kapacitami. Kromě výrobních kapacit a zkušeností s dřevovýrobou, staví firma PACK SEA také na know how členů firmy, kteří mají bohaté zkušenosti s exportním balením a zabezpečením produktů při přepravě a skladování. Vzhledem k poptávce zákazníků bylo rozhodnuto investovat do strojního vybavení na výrobu překližkových beden a jejich modifikací.

Překližkové bedny jsou tedy v současnosti nosným produktech společnosti, nicméně naši zákazníci mají možnost využít také nabídky dalších produktů a obalových materiálů. Snahou společnosti je poskytnout svým zákazníkům kvalitní řešení a produkty. Díky této snaze se naše společnost stala také autorizovaným distributorem společnosti 3M.

Aktuálně jsou v produktovém portfoliu společnosti PACK SEA také dřevěné bedny určené k exportnímu balení a dřevěné paletové ohrádky.Nenalezen žádný článek