Nano houbička - 3 ks v balení

Kód: 2318
Neohodnoceno
35 Kč 28,93 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Cena za 1 balení (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co nevyčistíte saponátem, vyčistíte nano houbičkou, a to přes zaschlé fixy, lak na nehty, koženou bundu či sedačku, staré talíře, hrnce, dna pánvičky, bílé boty aj. Přesvědčte se sami. 

Houbička se navlhčí lehce vodou. Nečistota se z povrchu "vygumuje", to je rozdíl oproti klasickým houbičkám. Houbička se postupně odgumovává/opotřebovává, tím se ovšem může dostat hlouběji do nečistoty. Houbičku lze použít opakovaně. Po použití ji stačí propláchnout vodou a následně z ní mezi dlaněmi vymačkat vodu (neždímat!) a poté nechat uschnout k dalšímu použití. Čištění nano houbičkou je výrazně šetrnější k čištěným povrchům než například čisticí tekutý písek. Povrch není třeba nijak předem připravovat. Není třeba ani pára ani gumové rukavice. Houbička ušetří čas a úsilí. Největší rozdíly při čištění pocítíte při čištění dlouho zaschlých skvrn. Příkladem rámy oken, dlaždičky s dlouholetou usazeninou v koupelnách, vnitřky automobilů, tabule, projekční plochy, okenní tabule (zaschlé mušky a prach), obklady, zahradní nábytek, permanentní lihové fixy, skvrny na podlahách, razítka a mnoho dalších případů.

Houbičku si předem vyzkoušejte na malém kousku povrchu, který se chystáte čistit, abyste se ujistili, že použitím houbičky nezpůsobíte nějaké změny povrchu. Houbičky nedoporučujeme používat na lesklé a leštěné povrchy, které mohou být snadno narušeny a poškozeny. Houbičku lehce navlhčete a slabým tlakem setřete povrch. Při čištění by se neměly používat žádné čisticí prostředky.

V balení 3 kusy.

Rozměr houbičky 10x6x2 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidový materiál
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…