DASTY - Čistič nerezových povrchů 750 ml (Professional Inox )

Kód: 3686
Neohodnoceno
Značka: Dasty
67 Kč 55,37 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Dasty Inox Professional, vytvořený pro profesionální použití, je revoluční inovativní produkt vyvinutý pro zkrácení doby čištění a dosažení nejlepších výsledků na velkých plochách z nerezové oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dasty Inox Professional, vytvořený pro profesionální použití, je revoluční inovativní produkt vyvinutý pro zkrácení doby čištění a dosažení nejlepších výsledků na velkých plochách z nerezové oceli.
Dasty Inox Professional má speciální složení, které obsahuje speciální směs surovin, které umožňují kromě odmaštění povrchu také odstranění charakteristického oxidu, který dělá ocel tmavou a neprůhlednou.
Kromě toho eliminace oplachování a sušení ošetřeného povrchu značně urychluje čištění, což snižuje pracnost a čas.

Charakteristika:
Zabraňuje oplachování a vysychání ošetřeného povrchu a zkracuje dobu čištění.
Speciální složení pro vysoce účinné odmašťování.
Nezanechává šmouhy a pruhy.
Dlouhotrvající vůně.

Kde a jak používat:
Dasty Inox Professional Ideální pro velké povrchy, jako jsou: digestoře, chladničky, dřezy, pracovní desky, vodovodní baterie, kuchyňské linky, výtahy a všechny nerezové povrchy.
V případě pravidelného čištění nastříkejte přímo a rovnoměrně na povrch, otřete papírovou utěrkou nebo suchým hadříkem (výborné je mikrovlákno, neoplachujte vodou ani neotírejte vlhkým hadříkem) do úplného sucha. V případě mastnoty nebo tvrdých nečistot nebo svatozáře (svatozáře jsou známkou přítomnosti nečistot) znovu nastříkejte přípravek a otřete papírovou utěrkou nebo suchým hadříkem, dokud nebude zcela suchý.
Doporučuje se nestříkat produktem celý povrch, ale pracovat po malých plochách, protože při zaschnutí bez tření se na něm mohou vytvořit šmouhy.

Díky svému specifickému složení lze produkt Dasty Inox Professional použít na sprchové kouty. Tento produkt je ve skutečnosti schopen odstranit drobné zbytky vodního kamene, které po sobě voda zanechává, aniž by způsoboval halucinace a bez toho, aby bylo nutné závěrečné opláchnutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové prostředky
Hmotnost: 0.8 kg