Antibakteriální čistící ubrousky - zelené 80 ks

Kód: 3272
Neohodnoceno
67 Kč 55,37 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Antibakteriální vlhčené ubrousky Wet Wipes: Vlhčené ubrousky na čištění povrchů, účinné proti bakteriím, plísním, kvasinkám a virům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální vlhčené ubrousky Wet Wipes: Vlhčené ubrousky na čištění povrchů, účinné proti bakteriím, plísním, kvasinkám a virům. Ubrousek vyjměte z obalu a použijte jej k jednorázové očistě povrchu. K docílení účinnosti nechte působit minimálně po dobu 5 minut. Účinná látka: 5,5'-bis(4-chlorfenyl)-1,1'-(hexan-1,6-diyl)bis(biguanid)-bis(D-glukonát) 0,25 g/ 100 g.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pokyny pro odstraňování: Použité ubrousky a jejich obal odstraňte jako domovní odpad. Velké množství ubrousků určených k likvidaci předejte ve sběrném místě odpadů.

První pomoc: Při zasažení očí ihned vyplachujte oči proudem tekoucí vody, rozevřete oční víčka; vyjměte případné kontaktní čočky. Při nadýchání par zajistěte čerstvý vzduch. Při požití nevyvolávejte zvracení a vyhledejte lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící a dezinfekční přípravky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení