3M™ sprejové lepidlo pro lepení pěn 74, čiré, 500 ml

Kód: 6_11_35_59
1 hodnocení
Značka: 3M
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Varianta

Špičkové rychle přilnavé sprejové lepidlo 3M Scotch-Weld 74.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprejové lepidlo na pěnu 3M Scotch-Weld má speciální složení pro lepení součástí z pružné polyuretanové nebo latexové pěny k sobě nebo k jiným materiálům (dřevo, kov, plast atd.) s výhodou přesné regulace nástřiku, který nevytváří mlhu.

Sprejové lepidlo na pěnu a textilie 3M™ 74 se vyznačuje agresivní lepivostí, která umožňuje vysokou počáteční přilnavost díky schopnosti pěny odolat roztržení a současně poskytuje dostatek času na správné umístění lepeného materiálu.

Vysokosušinové nátěrové hmoty podporují jeho schopnost minimálního vsáknutí a poskytují vám dostatek času pro nastavení správné polohy lepených součástí. Tato vlastnost umožňuje také vyšší pokrytí než u konkurenčních sprejových lepidel a pomáhá vytvořit měkkou lepicí vrstvu bez bublinek.

Díky krajkovému vzoru nástřiku v kombinaci s jeho rychlou přilnavostí, pevností spoje a čistým vzhledem je toto nežloutnoucí lepidlo ideální volbou pro použití v celé vaší domácnosti nebo firmě.

Sprejové lepidlo na pěnu a látku 3M™ Scotch-Weld™ 74 je k dispozici rovněž v nádobách, což umožňuje roztírání lepidla na rozsáhlejší plochy.

Doporučené použití: Čalounictví Pěnové laminování Lepení pěny a textilií na dřevo a jiné materiály Ideální pro použití v domácnosti, kanceláři, pro řemeslníky a kutily Instalace akustických panelů Vhodné na pěnu a textilie Lepidlo na pěnu a textilie ve spreji 3M™ 74 umožňuje lepit pěnu a textilie na celou řadu materiálů včetně papíru, lepenky, plastu, kovu, dřeva apod. Toto lepidlo ve spreji se skvěle osvědčilo jak pro rozsáhlejší, tak i pro menší projekty. Kromě toho lepidlo 3M™ 74 splňuje požadavky normy CARB a opravňuje jeho použití k nároku na inovační kredit LEED.

Rozdíl oproti jiným lepidlům Při navrhování složení lepidla na pěnu a textilie 3M™ 74 bylo naším cílem odstranit překážky, kterým zákazníci museli čelit při aplikaci lepidel, která byla v té době na trhu. Vynález výrobku, který lze považovat za jedinečné „sprejové lepidlo“, poskytl společnosti 3M možnost nabízet zákazníkům soběstačné lepicí řešení, díky němuž mohou ušetřit svůj čas i peníze.

Doba zpracovatelnosti: 1 až 15 minut
Forma: Aerosol
Objem: 500.0 mL
Odolnost vůči teplu (Celsius): 77 °C
Procenta hmotnosti pevných látek (přibližná): 22 Percent
Rodina barev: Oranžová
Teplota aplikace do (Celsius): 50.0 Stupeň Celsia
Teplota aplikace od (Celsius): -20.0 Stupeň Celsia
Typ lepidla: Syntetický elastomer
Typ povrchu: Pěna