Příslušenstvi

Lepící pásky

Lepicí pásky standardní - vhodná pro běžné lepen í a uzavírání krabic. V nabídce naleznete pásky s lepidly akrylovými pro běžné použití a HOT MELT - syntetický kaučuk, s vyšší přilnavostí. Píska jsou vyrobeny z polypropylenu . Pásky jsou dodávány v provedení transparentním a hnědém ( havana). Šíře pásek je 48 mm a jsou baleny po 72 rolích v kartonu.

11,50 Kč

Ruční strečová fólie

Ruční strečová fólie je jedna z nejběžnějších a přitom efektivních metod fixace a ochrany produktů na paletě. Kromě fixace zboží na paletě zajišťuje strečová fólie také ochranu paletovaného zboží proti prachu a vlhkosti. Fólie dodáváme v šíři 500mm a je balena v šesti rolích v kartonu.

139,15 Kč

Oboustranně lepící pásky

 

Oboustranně lepící pásky s nosičem. Od tloušťky 0,07 do 0,265mm. Vysoce účinné pásky pro řadu aplikací. Páska na obrázku je vyrobena z polyesteru s lepidlem z upraveného akrylu.

 

335,17 Kč
Kategorie produktu: 
3M produkty

Strojní strečová fólie

Strojní strečová fólie je jedna z nejběžnějších a přitom efektivních metod fixace a ochrany produktů na paletě. Kromě fixace zboží na paletě zajišťuje strečová fólie také ochranu paletovaného zboží proti prachu a vlhkosti. Podle typu baleného zboží a strojního zařízení pro nějž je fólie určena, je zde možnost použít fólie s vyšší mikronáží nebo průtažnosti. Strojní fólie dodáváme v šířce 500mm.

Níže uvedená cena je uvedena za 1kg.

79,00 Kč