Překližkové boxy

C- Box Universal transportní překližkový box

C- Box Universal je nejběžněji používaná konstrukce. Tento box e složený z 6ti částí (4x bok,víko, dno). Výhodou je zejména možnost efektivního transportu a uskladnění. Překližkové boxy PDP 6 mm s IPPC ochrnou, rozměry jsou vnější rozměry a uvedeny v mm. Veškeré boxy jsou dostupné i v jiných rozměrech. Kontaktujte naše obchodní oddělení a my vám připravíme nabídku přímo dle vašich požadavků.

1 894,00 Kč

C- Box KIT transportní překližkový box

C- Box KIT se skládá z víka, dna a obvodového pláště. Obvodový plášť tohoto překližkového boxu je smontován, a složen tak, aby byly minimalizovány náklady na skladování a přepravu. Víko a dno jsou pak dodávány samostatně. Překližkové boxy PDP 6 mm s IPPC ochrnou , rozměry jsou vnější rozměry a uvedeny v mm. Veškeré boxy jsou dostupné i v jiných rozměrech. Kontaktujte naše obchodní oddělení a my vám připravíme nabídku přímo dle vašich požadavků.

1 973,00 Kč

C- Box FORK transportní překližkový box

C- Box FORK je složený z víka, dna a obvodového pláště podobně jako C- Box KIT . Rozdílem je integrovaná paleta, která je pevnou součástí konstrukce. Manipulace s C-BOXy je většinou manuální v závislosti na velikosti a váze přepravovaného zboží. V případě větších rozměrů C-BOXu se manipulace provádí pomocí paletových nebo vysokozdvižných vozíků. Pro tyto účely je vhodné použít C-BOX FORK, nebo transportní palety určené pro C-BOX. Překližkové boxy PDP 6 mm s IPPC ochrnou, rozměry jsou vnější rozměry a uvedeny v mm. Veškeré boxy jsou dostupné i v jiných rozměrech. Kontaktujte naše obchodní oddělení a my vám připravíme nabídku přímo dle vašich požadavků.

2 673,00 Kč